تاریخ درج : سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰
بازدید مهندس شکوهیان ازسطح منطقه سه شهرداری شیراز و وضعیت خدمات رسانی به شهروندان در بارش رحمت الهی


 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه در پی بارش باران در شیراز، کریم شکوهیان شهردار  منطقه سه با حضور در سطح این منطقه از شهرداری شیراز ، ضمن رصد و بررسی وضعیت معابر این منطقه، از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی نیروهای این شهرداری به شهروندان قرار گرفت.

 کریم شکوهیان با اشاره به اینکه از ماه ها قبل اقدامات خوبی برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر سطح منطقه صورت گرفته، گفت : قبل از شروع بارندگی نیز ، اقداماتی نظیر پاکسازی مجدد و جمع‌آوری نخاله‌ها و زباله‌ها در مسیر کانال‌های روباز و روبسته و... انجام شده است .

 شهردار منطقه سه از تلاش شبانه روزی تمامی عوامل اجرایی این شهرداری در خدمات رسانی به شهروندان قدردانی کرد و افزود: حاصل این تلاش شبانه روزی، آسایش و آرامش خاطر برای شهروندان است.

 کریم شکوهیان با اشاره به حضور مستمر نیروهای این شهرداری در نقاط مختلف منطقه، گفت : علاوه بر حضور این نیروها، نیروهایی نیز بصورت شیفتی در نقاط حساسی که از قبل شناسایی شده حضور دارند تا از مشکلات احتمالی در این نقاط ممانعت کنند.

 گفتنی است از زمان شروع بارش، پرسنل ستادی و اکیپ های عملیاتی شهرداری منطقه سه، به حالت آماده باش درآمده و تاکنون مشغول فعالیت هستند.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۰/۱۱/۰۲