تاریخ درج : پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱
حفظ سلامت شهروندان و ایجاد رفاه و آسایش برای آنها مهم و در اولویت است
دکتر غلامرضا شهریاری شهردار منطقه سه در جلسه ستاد بحران این شهرداری تاکید کرد:
حفظ سلامت شهروندان و ایجاد رفاه و آسایش برای آنها مهم و در اولویت است
 
دکتر شهریاری شهردار منطقه سه در دومین جلسه  ستاد مدیریت بحران این شهرداری بر هماهنگی لازم بین واحدها و نیروهای خدمات رسان این شهرداری در جهت ارائه خدمات مطلوب و شبانه روزی به شهروندان تاکید کرد و بیان داشت : حفظ سلامت شهروندان و تامین رفاه و آسایش آنها مقوله ای بسیار مهم و از اولویت های این شهرداری است .
 
شهردار منطقه سه خاطرنشان کرد: با این رویکرد و بنابر اهمیت موضوع ، با تلاش همه عوامل این شهرداری فعالیتهای چشمگیر و خوبی برای حفظ سلامت شهروندان در سطح منطقه صورت گرفته است، و این حجم از فعالیتها در طول ایام سال بصورت مستمر تداوم خواهد داشت.
 
وی افزود: با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیلاب ، بلافاصله جلسه ای در منطقه با همه عوامل اجرایی این شهرداری برگزار و طی آن اقدامات پیشگیرانه و خوبی جهت مقابله با وقوع سیلاب احتمالی در سطح منطقه خصوصا شهرک سعدی و ... انجام شد.
 
شهریاری ادامه داد: در حال حاضر 10 اکیپ عملیاتی با تجهیزات لازم در نقاط مختلف سطح منطقه خصوصا نقاط احتمال آبگرفتگی مستقر و در حالت آماده باش کامل هستند و علاوه بر این اکیپ ها، نیروهایی نیز بصورت دیده بان، کار گشت زنی در سطح منطقه را بر عهده دارند تا با مشاهده حتی کوچکترین مشکل، اکیپ های ما در صدد رفع مشکل برآیند.
 
شهردار منطقه سه کلانشهر شیراز در پایان خطاب به شهروندان تاکید کرد: علیرغم اینکه بنرهای اطلاع رسانی و هشدار به شهروندان از سوی واحد روابط عمومی این شهرداری در سطح منطقه نصب شده است و از طریق نیروهای بسیجی نیز به مردم اطلاع رسانی شده، با این حال از شهروندان فهیم و عزیز تقاضا داریم تا از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر و یا تجمع در مکانهای نا ایمن نظیر حاشیه رودخانه ها و .... خودداری کنند تا شاهد سلامتی همه عزیزان باشیم.
 
 
 
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۳/۱۹