تاریخ درج : سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
نهضت پاسخگویی در شهرداری منطقه سه: دیدار و گفتگوی مستقیم شماری از شهروندان منطقه سه شهرداری با غلامرضا شهریاری شهردار این منطقه
نهضت پاسخگویی در شهرداری منطقه سه:
دیدار و گفتگوی مستقیم شماری از شهروندان منطقه سه شهرداری با غلامرضا شهریاری شهردار این منطقه
دکتر شهریاری شهردار منطقه سه:
تکریم و پاسخگویی به مردم، از مهمترین وظایف مجموعه این شهرداری است
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، دکتر شهریاری شهردار این منطقه بعد از ظهر امروز به منظور پیگیری و بررسی درخواستها و مسائل و مشکلات مردم میزبان شماری از شهروندان این منطقه از شهرداری بود تا نهضت پاسخگویی به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنها با جدیت هرچه تمام در این شهرداری آغاز شود.
غلامرضا شهریاری در این برنامه ملاقات مردمی، تکریم و پاسخگویی به مردم را از مهمترین وظایف کارکنان و مجموعه این شهرداری دانست و گفت: بحث پاسخگویی به درخواستها و نیازهای شهروندان بصورت جدی در دستور کار این شهرداری است و نسبت به این مهم، اهتمام و توجه ویژه داریم.
شهریاری افزود: در جهت افزایش رضایت ارباب رجوع و تکریم و احترام به حقوق شهروندان چارچوبی تعریف کرده ایم که بر اساس آن، همه عوامل این شهرداری پاسخگویی دلسوزانه به مشکلات و درخواستهای مردمی خواهند داشت.
شهردار منطقه سه با بیان اینکه علاوه بر برنامه ملاقات مردمی در شهرداری، برنامه دیدار مردمی در محله ها به منظور شناسایی نیازها و مطالبات شهروندان نیز در دستور کار خواهد بود، ابراز امیدواری کرد: تمامی این برنامه ها، نتایج مثمرثمری به همراه داشته باشد.
وی تکریم و پاسخگویی به مطالبات مردم، تسریع در انجام امور، ایجاد وحدت و همدلی و مشارکت وگسترش تعاملات اجتماعی را از جمله اهداف دیدارهای مردمی عنوان و خاطر نشان کرد: با جان و دل و تمام توان برای رفع نیازهای مردم تلاش خواهم کرد.
در این برنامه ملاقات مردمی که خارج از وقت اداری برگزار شد، مهندس نجفی معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه و تنی چند از دیگر مسئولان این شهرداری نیز حضور داشتند.
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۰۵/۱۷