تاریخ درج : جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تجلیل از شهرداران سابق منطقه سه شهرداری شیراز، توسط شهردار منطقه سه و عضو شورای اسلامی شهر
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه شیراز، طی مراسمی در شهرداری منطقه سه و با حضور مهندس مسعود زارعی عضو شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر غلامرضا شهریاری شهردار منطقه سه و دیگر مسئولان این شهرداری، از سالها تلاش و خدمات شهرداران پیشین منطقه سه شهرداری شیراز، تجلیل شد.....
تجلیل از شهرداران سابق منطقه سه شهرداری شیراز، توسط شهردار منطقه سه و عضو شورای اسلامی شهر
مهندس مسعود زارعی عضو شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد:
فرهنگ قدرشناسی و ارج نهادن به تلاشهای مدیران اسبق این شهر، نهادینه شود
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه شیراز، طی مراسمی در شهرداری منطقه سه و با حضور مهندس مسعود زارعی عضو شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر غلامرضا شهریاری شهردار منطقه سه و دیگر مسئولان این شهرداری، از سالها تلاش و خدمات شهرداران پیشین منطقه سه شهرداری شیراز، تجلیل شد.
مسعود زارعی عضو شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم، اقدام شهرداری منطقه سه در برگزاری آیین تجلیل از شهرداران پیشین منطقه سه شهرداری را قابل تحسین و تقدیر دانست و تاکید کرد: فرهنگ قدرشناسی و ارج نهادن به تلاشهای مدیران اسبق و زحمتکشان پیشین شهرداری باید نهادینه و دنبال شود.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دو شهردار فقید منطقه سه شهرداری، خطاب به شهرداران پیشین این منطقه که در این آیین حضور داشتند، گفت: مجموعه شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری به نمایندگی از شهروندان شهر شیراز، قدردان زحمات همه شما عزیزان خواهند بود و قطعا تلاشهای افراد خدوم در نزد خداوند و در اذهان مردم باقی می ماند.
 
غلامرضا شهریاری شهردار منطقه منطقه سه نیز با بیان اینکه این آیین در راستای پاسداشت سالها تلاش و خدمت شهرداران پیشین منطقه سه شهرداری برگزار شده است، ضمن ادای احترام به دو شهردار فقید و پیشین منطقه سه شهرداری، شهید حادثه منا حمید دریانورد و زنده یاد علی اکبر زهتاب زاده ، گفت: این عزیزان از جمله شهردارانی بودند که به مصداق جهادگران عرصه عمران و آبادانی، طرحها و برنامه های خوبی را در زمره خادمان مردم، در کلانشهر شیراز به اجرا در آوردند .
 
شهریاری در ادامه ضمن تشکر از حضور شهرداران سابق منطقه سه شهرداری در این آیین، گفت: این عزیزان نیز زحمات زیادی برای رفاه و آسایش مردم و توسعه و پیشرفت منطقه سه شهرداری کشیده اند که به گواه قلب خود، این برنامه را تدارک دیدیم تا قدردان همه این تلاشها باشیم.
 
شهردار منطقه سه در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: کلانشهر شیراز جایگاه رفیعی در کشور و حتی جهان دارد و باید ضمن اینکه مفتخرانه در این شهر زندگی کنیم، برای توسعه و پیشرفت همه جانبه آن نیز از تجارب، توانایی و خلاقیت مدیران و بزرگان پیشین در این شهر استفاده کنیم، چرا که هدف همه ما ارتقای کلانشهر شیراز و تامین رفاه و آسایش هرچه بیشتر شهروندان فهیمش است.
 
در پایان این جلسه طی مراسمی و به رسم ادب و یادبود و به پاس قدردانی از زحمات شهرداران پیشین منطقه سه شهرداری، از خانواده دو شهردار فقید این منطقه و دیگر شهرداران پیشین منطقه سه شهرداری، تجلیل و تقدیر شد.
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۷/۰۹