تاریخ درج : یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱
بازدید میدانی از محله های منطقه سه شهرداری، هر یکشنبه یک محله
دکتر شهریاری شهردار منطقه سه در بازدید 4 ساعته از شهرک سعدی عنوان کرد:
بازدید میدانی از محله های منطقه سه شهرداری، هر یکشنبه یک محله
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه دکتر شهریاری شهردار این منطقه در بازدید 4 ساعته از شهرک سعدی، ارائه خدمات در محله ها بویژه محله های کمتر برخوردار منطقه را رویکرد این شهرداری برای برقراری عدالت اجتماعی در محله ها برشمرد و بیان داشت: با هدف شناسایی نیازهای محلات و پیگیری درخواستها و مطالبات شهروندان، هر یکشنبه یک محله مورد بازدید میدانی قرار می گیرد و این رویکرد با جدیت هرچه تمام دنبال می شود.
 
شهردار منطقه سه گفت: در این بازدیدها نیازهای محله ها در حوزه های مختلف دسته بندی و اولویت بندی می شود و در حیطه وظایف و اختیارات شهرداری پیگیری خواهند شد.
 
غلامرضا شهریاری بر تکریم مردم و لزوم رسیدگی و پاسخگویی به درخواستهای آنها تاکید کرد و افزود: با ارتباط پذیری بیشتر با مردم و حضور مداوم و مرحله به مرحله در محله ها همه تلاشمان بر این است تا با ارائه خدمات مناسب، گامی در جهت ارتقای سطح زندگی مردم و رضایتمندی آنها برداریم.
 
وی همکاری مردم بویژه یاوران شورا در ارائه خدمات به شهروندان را مهم قلمداد کرد و ادامه داد: قطعا حضور یاوران شورا و معتمدین محلی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین می تواند مدیریت شهری را در شناسایی و رفع مشکلات و ارائه خدمات بهتر به شهروندان یاری کند.
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۱۱/۱۵