تاریخ درج : جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲
دکتر شهریاری شهردار منطقه سه اعلام کرد: منطقه سه شهرداری روی ریل عمران و آبادانی
دکتر شهریاری شهردار منطقه سه اعلام کرد:
منطقه سه شهرداری روی ریل عمران و آبادانی
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، دکتر شهریاری شهردار این منطقه بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و فراهم نمودن زمینه رفاه و آسایش هرچه بیشتر آنان تاکید کرد و با بیان این مطلب که شهروندان عزیز منتظر شنیدن خبرهای خوش در حوزه های مختلف شهری در این منطقه باشند، به برخی پروژه های اجرا شده و در حال اجرا و همچنین طرح ها و پروژه های پیش بینی شده برای این منطقه از شهرداری اشاره کرد و بیان داشت: تعریف طرح ها و پروژه های ارزشمند برای منطقه سه شهرداری و شروع عملیات اجرایی برخی از این طرحها، منطقه سه شهرداری را روی ریل عمران و آبادانی قرار داده است.
 
غلامرضا شهریاری با تاکید بر اینکه اولویت ما افزایش امکانات، توسعه و پیشرفت منطقه و همچنین ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان است، گفت: همه تلاشمان را به کار بسته ایم تا با کار جهادی، تحولات خوبی را در این منطقه مهم شهر شیراز رقم بزنیم و قطعا با اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی مد نظر، در آینده ای نزدیک بخش عمده ای از محرومیت این منطقه از بین خواهد رفت و منطقه سه شهرداری به جایگاه اصلی خود خواهد رسید.
 
شهردار منطقه سه با اذعان بر اینکه مسیر تحول در منطقه سه شهرداری بر روی ریل صحیحی قرار گرفته است، به برخی طرح ها و پروژه های این شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی، گردشگری تفریحی، زیباسازی و ... اشاره کرد و ادامه داد: احداث پارک و شهربازی در دامنه بالادست دروازه قرآن، ساماندهی و زیباسازی ورودی شهر از سمت دروازه قرآن، احداث پارک شهرک رکن آباد، احداث سالن ورزشی شهرک زیباشهر، احداث پل عابر پیاده روبروی شهرک گلشن، احداث اولین مجموعه ورزشی ویژه بانوان در شهرک سعدی، احداث پایانه شهرک سعدی، تعریض و اتصال انتهای بلوار نارنجستان به جاده خرامه، احداث پارک محله امام حسن مجتبی(ع)، احداث پارک گود گل کنان در شهرک سعدی، تکمیل محور گردشگری و فضای شهری حاج عزت الله فهندژ سعدی و... بخشی از پروژه هایی است که در منطقه سه شهرداری اجرا خواهند شد.
 
شهریاری با بیان اینکه از بدو حضورم در شهرداری منطقه سه بازدیدهای میدانی از محله ها به منظور نیازسنجی و پاسخگویی به مطالبات شهروندان با حضور یاوران شورا، پایگاه های مقاومت بسیج و معتمدین محلی به جد در دستور کارم بوده است، گفت: با این رویکرد فعالیتهای خوبی در سطح محله های منطقه انجام شد، که اجرای 20هزار مترمربع پیاده رو سازی و همسان سازی معابر، اجرای بیش از 100 هزار متر مربع روکش آسفالت، اجرای حدود 15 هزار متر لوله گذاری هدایت آبهای سطحی، جدول گذاری ، کانیواگذاری و زیرسازی معابر ، بهسازی فضای سبز بلوار ها و بوستانهای سطح منطقه ، تامین روشنایی بلوارهای چهل مقام و شهید ربانی، بهسازی اطراف بنای تاریخی فرهنگی آرامگاه سعدی و.... بخشی از پروژه های اجرا شده از ابتدای سال 402 تاکنون بوده است.
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۷/۰۹