تاریخ درج : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
جلسه کمیته سلامت اداری با حضور مسئولان شهرداری منطقه سه برگزار شد
جلسه کمیته سلامت اداری با حضور مسئولان شهرداری منطقه سه برگزار شد
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه به منظور بررسی مسائل و مشکلات و صیانت از حقوق کارکنان و شهروندان، جلسه کمیته سلامت اداری شهرداری منطقه سه با حضور برخی مسئولان این شهرداری برگزار شد.
رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری منطقه سه در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه سلامت اداری بر ﺍﺭﺗﻘﺎﺀ ﺳﻼﻣﺖ ﺍﺩﺍﺭی، ﺷﻨﺎﺳﺎیی نقاط ﺁﺳﯿﺐ پذیر ﻭ ﻧﻈﻢ ﻭ انضباط ﺍﺩﺍﺭی و صیانت از حقوق کارکنان و مراجعین به این شهرداری تاکید کرد.
حسین برنایی در ادامه، ﺗﺪﻭﯾﻦ ﺩﺳﺘﻮﺭﺍﻟﻌﻤﻞ ﻭﯾژﻩ ﺳﻼﻣﺖ ﺍﺩﺍﺭی ، ﺣﻔﻆ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎی ﺍﺧﻼقی ، ﺷﻨﺎﺧﺖ ﻓﺮﺻﺖ ﻫﺎ ﻭ ﺗﻬﺪﯾﺪﻫﺎی ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺧﺼﻮﺹ ﺳﻼﻣﺖ ﺍﺩﺍﺭی، ارتقای ﻧﻈﻢ ﻭ انضباط ﺍﺩﺍﺭی و تلاش برای افزایش رضایتمندی ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺍﺯ ارکان ﺍﺳﺎسی کمیته ﺳﻼﻣﺖ ﺍﺩﺍﺭی این شهرداری برشمرد و افزود: همه تلاشمان را در جهت پیشبرد اهداف مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری که همانا ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است  به کار بسته ایم.
در این جلسه که معاون خدمات شهری، مسئول بازرسی و مسئول سد معبر این شهرداری نیز حضور داشتند پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مرتبط با سلامت اداری، همچنین مسائل و مشکلات واحد سد معبر مورد بررسی قرار گرفت .
 
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۹/۱۷