تاریخ درج : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
ارائه خدمات نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه سه از ساعات اولیه بارندگی تاکنون
ارائه خدمات نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه سه از ساعات اولیه بارندگی تاکنون
مهندس محمدی معاون خدمات شهری شهرداری منطقه سه عنوان کرد:
همه تلاشمان ایجاد رفاه و آرامش خاطر شهروندان است
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه، مهندس محمدی معاون خدمات شهری این شهرداری با بیان اینکه همزمان با اعلام بارش باران در شیراز نیروهای خدوم این شهرداری از ساعات اولیه بارندگی تاکنون با تلاشی خستگی ناپذیر در حال ارائه خدمات در سطح منطقه می باشند، گفت: تمام تلاشمان را به کار بسته ایم تا به نوعی رفاه و آرامش خاطر شهروندان را فراهم نماییم.
 
غلامحسین محمدی خاطر نشان کرد:  تا پایان فعالیت این سامانه بارشی، تمامی نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه سه همراه با تمامی تجهیزات و ماشین آلات سبک و سنگین به صورت آماده باش و در قالب اکیبهای مختلف در سطح محدوده این شهرداری حضور دارند تا با کنترل حجم آب خصوصا در نقاط حساس سطح منطقه از خطرات ناشی از وقوع سیلاب احتمالی و یا آبگرفتگی معابر ممانعت کنند.
 
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه سه در پایان به برخی اقدامات این شهرداری در زمینه هدایت آبهای سطحی اشاره کرد و افزود:  برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر، اقدامات پیشگیرانه خوبی در طول ایام سال نیز نظیر لوله گذاری هدایت آبهای سطحی، لایروبی و پاکسازی مداوم منهول ها و کانال های روباز و روبسته و .... در سطح منطقه انجام شده است.
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
خیابان ساحلی شرقی حد فاصل پل هجرت و پل علی ابن حمزه
مرکز تلفن : 322889811-32281449
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۹/۱۷