آئین تجلیل از بازنشستگان شهرداری منطقه سه

آیین تجلیل از 6 نفر از کارکنان بازنشسته   شهرداری منطقه سه،  در روز پنجشنبه 23 اسفندماه97 با حضور جمعی از معاونین، مدیران وکارکنان این منطقه برگزار شد .
در این مراسم آقای مهندس احمدی معاون مالی و اقتصادی منطقه  ضمن تکریم و تجلیل از همکارانی که عمر گرانمایه خود را در خدمت به شهروندان سپری کردند خدمت در مجموعه بزرگ شهرداری را یک توفیق بزرگ و موهبت الهی برشمرد و افزود : امروز اگر شاهد کارهای مهم و بزرگ در مجموعه شهرداری شیرازهستیم و ما توفیق یافتیم که در این بخش به مردم خدمت کنیم بخاطر تلاش موثر سالهای گذشته شماست.
مهندس مشایخ معاون خدمات شهری منطقه با ذکر حدیث من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق «کسی که نعمت دهنده از مخلوقات را شکرگزار نباشد، شکرگزار خداوند نیز نخواهد بود تجربه بازنشستگان را سرمایه ای گرانبها برای مجموعه شهرداری محسوب نمودند که باید این گنجینه ارزشمند را قدر بدانیم و از آن استفاده کنیم. وی افزود : بازنشستگی روح تجربه دانش و فضیلت است و این معرفت و فرزانگی آسان به دست نیامده، لذا بازنشستگی پایان بهره وری افراد در جامعه نیست بلکه آغاز فرهیختگی انسان است و این تجارب و اندوخته های شما بازنشستگان باید چراغ راه آیندگان باشد.
در پایان از 6 نفر از بازنشستگان شهرداری منطقه سه که به افتخار بازنشستگی نایل آمده بود با اهداء لوح تقدیرو شاخه گل تجلیل به عمل آمد.
ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه سه

منبع : شهرداری منطقه سه شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۵۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است