روزهای خوبی در انتظار شیراز و شهروندان طی شش ماه دوم سال ۹۸

*روزهای خوبی در انتظار شیراز و شهروندان طی شش ماه دوم سال ۹۸*

*شهردار شیراز نوید داد: در شش ماهه دوم سال ۹۸ روزهای خوبی در انتظار شیراز و شهروندان است و شاهد افتتاح پروژه های مختلف و آغاز عملیات اجرایی پروژه های انسان محور خواهیم بود.*


شهردار شیراز نوید داد: در شش ماهه دوم سال 98 روزهای خوبی در انتظار شیراز و شهروندان است و شاهد افتتاح پروژه های مختلف و آغاز عملیات اجرایی پروژه های انسان محور خواهیم بود.
به گزارش ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری منطقه سه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در آیین تکریم و معارفه جمعی از مدیران شهری گفت: پروژه های عمرانی را سرمایه مردم شیراز می دانم و از این رو در سال اول و دوم فعالیت اهتمام خود را بر تکمیل پروژهای نیمه تمام گذاشتم. در حال حاضر نیز با به ثمر رسیدن این پروژه ها، پروژه های انسان محور منطبق بر دیدگاه های شورا را با جدیت بیشتری پی­گیری می­کنیم.
 شهردار مهندس اسکندرپور شهرداران جدید مناطق را دارای مسئولیتی سنگینی در زمینه انجام پروژه های عمرانی دانست و اضافه کرد: باید سرعت ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی افزایش یابد و برای رسیدن به این هدف باید مناطق یازده گانه، سازمان عمران و معاونت فنی و عمرانی با یکدیگر هماهنگ باشند.
شهردار شیراز تاکید کرد: شهرداران مناطق یازده گانه باید تا پایان شهریور ماه وضعیت پروژه های سطح منطقه و برنامه زمان بندی تکمیل پروژه ها تا پایان سال را اعلام کنند.
مهندس اسکندرپور با بیان اینکه نخستین معیار در ارزیابی مدیران و کارکنان حفظ احترام و کرامت شهروندان است، افزود: استراتژی شهردار و شورا مبتنی بر حفظ احترام و کرامت مردم است و شهرداران مناطق نیز باید این رویه را در پیش بگیرند و با مراجعین خوب برخورد کنند.
شهردار شیراز خطاب به مهندس مسعود طهماسبی سرپرست جدید شهرداری منطقه سه عنوان کرد: اصلاح وضعیت آبراهه دروازه قرآن و کانال سعدی از مهمترین ماموریت های شهردار منطقه سه محسوب می شود.
شهردار شیراز از مهندس طهماسبی سرپرست شهرداری منطقه سه خواست که این منطقه در نوروز 99 در زمینه زیباسازی معابر به روزترین منطقه باشد و افزود: دنیا شیراز را به سرمایه های فرهنگی موجود در منطقه سه می شناسد و این منطقه ویترین سرمایه های فرهنگی ایران و شیراز محسوب می شود، از این رو شهردار منطقه سه باید به دنبال آبروداری شیراز و ایران در نظر مسافران و گردشگران با حفظ و پاسداشت فضاهای فرهنگی سطح منطقه همچون حافظیه باشد.
شهردار شیراز در این آیین خطاب به مدیران حاضر در جلسه از آنها خواست که به بحث جانشین پروری و تربیت نیروهای کارآمد توجه ویژه کنند.

براساس این گزارش، شهردار شیراز در احکامی جداگانه،مسعود طهماسبی را به سمت سرپرست شهرداری منطقه سه منصوب کرد.  
مسعود طهماسبی پیش از این سمت شهردار منطقه پنج شیراز را به عهده داشتند . 
 
امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه سه۱۳۹۸/۰۶/۱۴
منبع : شهرداری منطقه سه شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss